© 2018 MSGA AS made by Aarthun Consulting

  • Instagram - Grå Circle
  • Facebook - Grå Circle
  • Linkedin - Grå Circle

FORNØYDE KUNDER

PROSJEKTER

SALGSKONSULENTER

TEAM

 

Nettsider

Vi lager vakre og funskjonelle nettsider til deg og din bedrift til en svært hyggelig pris.

Profilering

Sammen med våre samarbeidspartnere i AltiProfil tilbyr vi profileringsartikler til svært attraktive priser.

Logo

La profesjonelle markedsførere designe deres logo. Vi skaper din merkevare. 

Kvalitetsikring av salgsapparat

Vi har fokus på ærlighet og redelighet. Alle salg blir kvalitetsjekket og vi har utrolig høy tilfredshet hos våre kunder.

Direktesalg

Vi har flere års erfaring i direktesalgsbransjen. Dette markedet har store inntjeningsmuligheter for din bedrift og det er her MSGA skiller seg ut fra konkurentene. 

B2B

Vi kan hjelpe deg og din bedrift med salgsfremmende tiltak. 

 
 

Ismael Odin Årthun

Salgsdirektør og medeier i selskapet.

ismael@msga.no, tlf: 97147679

Ole Benjaminsen

Daglig leder og medeier i selskapet.

ole@msga.no, tlf: 90548586

Erlend Ellingsæther

Salgssjef avdeling Stavanger - Proviant.no

erlend@msga.no, tlf: 95005187

Eirik Storhaug Njærheim

Teamleader Team SWAT - Godtlevert.no

eirik@msga.no, tlf: 90663282

Ayout Patanakarun

Salgssjef avdeling Øst, stand og messeansvarlig - Godtlevert.no

Salgssjef, stand og messeansvarlig

Niklas Nicolaisen

Salgssjef avdeling Øst - Proviant.no

niklas@msga.no, tlf: 92014065

Please reload

Ismael Odin Årthun

Salgsdirektør og medeier i selskapet.

ismael@msga.no, tlf: 97147679

Ole Benjaminsen

Daglig leder og medeier i selskapet.

ole@msga.no, tlf: 90548586

Ulrik Skjelle Syversen

Salgssjef avdeling Stavanger

Ulrik@msga.no, tlf: 90152964

Eirik Storhaug Njærheim

Salgssjef avdeling Bergen

eirik@msga.no, tlf: 90663282

Please reload